رفتن به محتوای اصلی
سایت های کلیکی سراب یا واقعیت؟

سایت های کلیکی سراب یا واقعیت؟

کسب درآمد از وبسایت های کلیکی واقعیت دارد؟

در هزاران سایت مختلف مطالب زیادی درباره سراب بودن وبسایت های کلیکی مطرح شده است.البته در وبسایت های زیادی هم بنا به دلایل مختلفی این وبسایت هارا معتبر خوانده اند.

امروز قصد دارم تمامی حقایق و واقعیت های این سیستم کسب درآمد از اینترنت را برای شما تجزیه و تحلیل کنم.علاوه بر تجزیه و تحلیل این سیستم ویژگی ها و معایب آن را نیز با هم در این مطلب بررسی خواهیم کرد.

اصلا این وبسایت ها چقدر سابقه دارند؟

بیائید ابتدا در مورد شکل گیری این سیستم صحبت داشته باشیم.سایت های کلیکی که به صورت مخفف با اصطلاح PTC(PAY TO CLICK) شناخته میشوند حدودا ۱۰ سال سایقه فعالیت دارند و در بین سایت هایی که فعالیت میکردند همچنان اسامی معتبری نیز وجود دارند که همچنان به فعالیت خود ادامه میدهند..

اساس کار این وبسایت ها چیست؟

در واقع وبسایت های کلیکی  براساس تماشای آگهی های تبلیغاتی فعالیت میکنند.درواقع اگر بخواهیم دقیق تر درباره این وبسایت ها صحبت کنیم باید بگوئیم که شما به صورت روزانه باید در سایت حاضر شوید.

تعدادی تبلیغات مشخص را تماشا کنید و بر اساس نرخ تعرفه تماشای هر آگهی مبالغی را دریافت کنید.این مبالغ بسیار کوچک بوده و تقریبا همه افرادی که این سیستم کسب درآمد از اینترنت را دنبال کرده یا میکنند را نا امید میکند.

سوال هایی که همیشه پرسیده میشوند

اما این تمام مطلب نیست.شاید ۹۹٫۹ درصد از بازدیدکنندگانی که در این وبسایت ها فعالیت میکنند میگویند چرا این سایت ها به ما پول میدهند؟خودشان این پول ها را از کجا می آورند؟چرا انقدر کم پول میدهند؟

همه این سوالات ذهن شما را درگیر خواهد کرد یا کرده است. امروز قصد داریم با ارئه این مطلب نقاط سیاه و تاریک این سیستم کسب درآمد را با یکدیگر روشن کنیم.

منبع درآمد این وبسایت ها کدام است؟

این وبسایت ها با شرکت ها،بانک های مجازی و اینترنتی،بازدیدکنندگان سایر وبسایت های کلیکی طرف حساب میشوند و در ازای نمایش آگهی به بازدیدکنندگان خود مبلغی را از ناشر آگهی طلب میکنند.

به طور مثال یک شرکت برای نمایش آگهی خود با بازدیدکنندگان این سایت ها برای مدت یک ماه مبلغی معادل ۷۰۰دلار باید پرداخت کند.که آگهی تبلیغاتی این شرکت به مدت یک ماه در وبسایت کلیکی فعال بوده و به ازای هر کلیکی که مخاطبین بر روی این آگهی انجام دهند و یک روال نرمال سایت را انجام میدهند مبلغی ناچیز معادل ۰٫۰۰۷۵ سنت دریافت میکنند.

راه های دیگر برای کسب درآمد ایم وبسایت ها چیست؟

در واقع وبسایت های کلیکی از چند طریق کسب درآمد میکنند و مبلغ ناچیزی از آن را در اختیار بازدیدکنندگان میگذارند.پس تا به اینجا فهمیدیم که منبع درآمد این وبسایت ها از کجاست.

حال باید به بررسی مطالب افزون بر این ها بپردازیم.صبور باشید و این مطلب را انتها دنبال کنید.سعی میکنم کوتاه و دقیق اساس کار را در  وبسایت های کلیکی معرفی کنم.

شاید اینجا برایتان سوال بوجود آید که با این مبالغ کم اگر هر روز تمام آگهی های سایت را تماشا کنیم نهایتا مبلغی معادل ۱ دلار در ماه کسب درآمد میکنیم.این چه سودی برای ما دارد.نهایتا با نرخ دلار امروز میتوان ۱۲ هزار تومان در ماه درآمد زایی کرد.این مبلغ قابل قبول نیست.کاملا قابل قبول است که شما حاضر نباشید برای ماهی ۱ دلار وقت بگزارید.اما اگر بگویم شما میتوانید از این وبسایت ها ماهانه ۲ هزار دلار کسب درآمد کنین قطعا شوکه میشوید.چرا؟چون دقیقا نکته همینجاست.هیچ کسب و کاری بدون تلاش و پشتکار به جایی نخواهد رسید.

همه وبسایت های کلیکی ترفند هایی برای درآمد زایی کابران خود فراهم نموده اند.ترفند هایی که کاربران را برای مدت زیادی درگیر خود میکند.روش های مختلف برای کسب درآمد و…. که باعث میشود اکثر کاربران یا مشتریان دائمی این وبسایت ها شوند یا بعد از مدت کوتاهی کار خود را در این مدل کسب درآمدی رها کنند.قبل از اینکه بخواهیم راجع به ترفند ها صحبت کنیم باید به چند نکته اصلی بپردازیم.اول اینکه این وبسایت ها ارگان یا دولتی نیستند و توسط شخصیت های حقیقی ساخته شده اند.نکته دوم اینکه هیچگونه پشتوانه ای برای کاربران سایت ها وجود ندارد.حال به چند ترفند افزایش سطح درآمد میپردازیم.

ویژگی های وبسایت های کلیکی چیست؟

۱-اولین ویژگی این وبسایت ها سادگی فعالیت آن هاست 

۲-پیچیدگی خاصی ندارند و بر اساس یک سری فعالیت روتین اداره میشوند.

۳-زمان بسیار اندکی از شما صرف فعالیت در این وبسایت ها میشود.

۴-معقول بودن سطح درآمد این وبسایت ها با مقدار زمانی که در آن فعالیت میکنید.

۵-داشتن رقبای زیاد و اجبار برای بهبود کیفیت وبسایت ها 

۶-عدم نیاز به سرمایه اولیه

همانطور که مشاهده میکنید ویژگی هایی که بالاتر عنوان شد از مزایای فعالیت در این وبسایت هاست.ویژگی هایی که در نهایت از نظر بنده که دوسال در این وبسایت ها فعالیت کرده ام معقول و مقرون به صرفه است.چرا که شما نیاز به سرمایه گزاری ندارید.فقط و فقط هرروز باید در سایت حاضر شوید و کاری تکراری را انجام دهید.که متاسفانه خیل عیمی از کاربران این سایت ها به دلیل زمان بر بودن این مدل کسب درآمد  آن را رها میکنند.البته این سیستم معایبی هم دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

حال بیائید به روش ها و متد های درآمد زائی این سری وبسایت ها بپردازیم.همانطور که در ابتدای این مطلب عنوان کردیم اگر بخواهید به صورت مستقل در این وبسایت ها فعالیت کنیند نهایتا ماهانه ۱ دلار درآمد خواهید داشت.حال چگونه میتوان از این وبسایت ها درآمدی چشمگیر داشت؟در ادامه به مدل های این کسب و کار آنلاینخواهیم پرداخت.

ترفند های کسب درآمد معقول در سایت های کلیکی  چیست؟

سعی داریم در همین مطلب اساس کار این وبسایت هارا برای شما باز کنیم.نکاتی که باید درباره نحوه درآمد زایی این سایت ها بدانید عبارتند از:

 • سیستم جذب زیر مجموعه اجاره ای
 • سیستم جذب زیرمجموعه مستقیم 
 • سیستم ارتقاع عضویت 
 • تمدید های بلند مدت 
 • اد پک های ویژه 

سیستم جذب زیرمجموعه اجاره ای:

بزرگترین ویژگی سایت های کلیکی جذب زیرمجموعه به صورت اجاره ای می باشد.شاید این توان وجود نداشته باشد که شما بتوانید دیگران را قانع کنید تا به عنوان زیرمجموعه برای شما در این وبسایت ها کلیک کنند.اما سایت ها برای این مشکل چاره ای اندیشیده اند.این سایت ها کاربرانی که در وبسایت دارای اسپانسر نیستند و به صورت مستقیم بدون واسه وارد سایت شده اند و ثبت نامکرده اند را به صورت ماهانه در اختیاز شما قرار میدهند البته بابت این موضوع از شما مبلغی را دریافت میکنند.این زیرمجموعه ها همانند شما انسان هستند و هرروز وارد سایت میشند و آگهی ها را تماشا میکنند.سایت در ازای کلیک و تماشای این بازدیدکنندگان کمسیونی برای شما در نظر میگیرد.و شما به راحتی میتوانید با پرداخت هزینه ماهانه این زیر مجموعه هارا در اختیار بگیرید.

سیستم جذب زیر مجموعه مستقیم:

این پلان هم مشابه سیستم اجاره ایست با این تفاوت که شما با ترفند های مختلف برای خود زیر مجموعه جذب میکنید.تمام سایت ها برای جذب زیرمجموعه مستقیم برای شما شناسه مستقیم تعریف میکنند و شما میتوانید از این شناسه ها یا اصطلاحا لینک ها برای خود عضوگیری انجام دهید.عضوگیری در این سایت ها به مدل های مختلفی صورت میپذیرد.شما میتوانید از طریق تبلیغات مستقیم در همین وبسایت ها اقدام به جذب زیر مجموعه کنید.همچنین شما میتوانید با داشتن شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام،تلگرام،یوتوب،آپارت،فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی یا داشتن وبسایت و وبلاگ تخصصی اقدام به جذب زیر مجموعه مستقیم کنید.در این سیستم شما بابت معرفی و کلیک زیرمجموعه های خود از سایت ها کمسیون دریافت میکنید و هیچ هزینه ای به سایت پرداخت نمیکنید.

سیستم ارتقاع عضویت:

تمامی سایت های کلیکی در جهت حفظ سایت خود و بروزرسانی اطلاعات محدودیت هایی را برای کاربران در نظر میگیرند.محدودیت هایی که شما به عنوان تازه وارد آن ها را نمیشناسید.به طور مثال سایت ها در حالت ابتدایی شمارا در حالت عضویت استاندارد قرار میدهند که در این عضویت شما تا بی نهایت میتوانید بدون یک ریال هزینه در آن باقی بمانید.اما برای رشد کردن در وبسایت های کلیکی باید عضویت های بالاتر را خریداری کرد.به طور مثال در یکی از وبسایت ها شما باید ۱۵۰۰ زیرمجموعه اجاره ای داشته باشید تا به درآمدی معادل ۱۴۰ دلار در ماه برسید.

اما در عضویت استاندارد شما نهایتا ۱۰۰ زیرمجموعه اجاره ای میتوانید داشته باشید.درواقع سایت برای اینکه شمارا به درآمد بالاتر برساند به شما حق عضویت خواهد فروخت که بسته به نوع پلان و عضویت میتوانید از ۵ دلار تا ۹۰۰ دلار خریداری کنید.پس توجه داشته باشید که برای رشد در سایت های کلیکی باید حتما ارتقاع عضویت دهید.طبیعیست که با مبالغ پائین نمیتوان این ارقام را تهیه کرد.اما سختی وبسایت های فوق در صبر شماست.شما میتوانید در مدتی معادل ۸ ماه به عضویت ششم وبسایت ها ارتقاع عضویت دهید و به مبلغی معادل ۱۴۰ دلار سود خالص برسید.

سیستم تمدید های بلند مدت: 

یکی دیگر از ترفند های رشد کردن در سایت های کلیکی تمدید زیرمجموعه به صورت بلند مدت است.وبسایت ها در ابتدا زیرمجموعه را به مدت یک ماه به صورت اجاره ای در اختیار شما قرار میدهند و شما برای افزایش درآمد باید این زیرمجموعه ها را حفظ و مدیریت کنید و در انتهای دوره ۳۰ روزه باید زیرمجموعه هارا تمدید نمائید.حال زمان تمدید فرارسیده.سایت ها امکان تمدید های ۶۰الی ۲۴۰ روزه را برای شما فراهم مینمایند که شما در ازای تمدید های بلند مدت شامل درصد تخفیف از ۵ الی ۳۰ درصد خواهید بود.

فرض کنید میخواهید ۲۰۰ زیرمجموعه را تمدید کنید.برای تمدید این تعدا زیرمجموعه باید مبلغی حدود ۴۰ دلار پرداخت کنید.حال میخواهید این زیرمجموعه هارا ۲۴۰ روز تمدید کنید.شما ۳۰ درصد تخفیف میگیرید و عملا ۳۰ درصد به برداشتی خود اضافه میکنید.پس بسیار مهم است که بتوانید زیرمجموعه های اجاره ای خود را به صورت بلند مدت تمدید نمائید.

پلان های اد پک:

یکی دیگر از روش های افزایش درآمد در وبسایت های کلیکی خرید اد پک های وبسایت هاست که البته نوعی سرمایه گزاری محسوب میشود و شما میتوانی پک های مختلف را از ۱۰ دلار هریداری کنید و در طی مدت زمانی معادل ۱۰۰ روز ۲۰ درصد سود بگیرید.به طور مثال شما میخواهید ۱۰۰۰ دلار سرمایه گزاری کنید.درطول ۱۰۰ روز ۱۲۰۰ دلار به حساب شما عودت خواهد شد.چیزی شبیه به سپرده گزاری در بانک اما با ایت تفاوت که سود خود را به صورت روزانه در حساب خود دریافت میکنید.

تا به اینجای کار با مفاهیم اساسی این مدل کسب درآمد از اینترنت آشنا شده اید.ما در پکیج طلایی میلیونرشو درباره ۱۴ روش کسب درآمد از اینترنت آموزش هایی به صورت ویدئویی در ۸۰ ساعت تهیه نموده ایم که ۳۰ درصد از آموزش ها به صورت اختصاصی به نحوه کسب درآمد از وبسایت های کلیکی پرداخته ایم.شما میتوانید با تهیه نمودن پکیج طلایی میلیونرشو علاوه بر فراگیری کامل نحوه کسب درآمد از وبسایت های کلیکی بت ۱۴ روش مختلف کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید.در این پکیج ما به صورت کامل از ابتدا تا انتها و به صورت گام به گام و به صورت کاملا ویدئویی به زبان ساده به تجزیه و تحلیل سیستم های نوین درآمد زائی پرداخته ایم.

از ابتدا چندین وجه از سایت های کلیکی را به شما نشان داده ایم.حال باید به معایب این وبسایت ها بچردازیم که از جمله این معایب میتوانیم به مطالب زیر بپردازیم.

 • ۹۹ درصد سایت ها خارج از ایران فعالیت میکنند.
 • کلیه سایت ها به صورت کاملا شخصی اداره میشوند و زیر نظر ارگان و سازمانی نیستند.
 • همیشه در حال تغییرات هستند و باید همیشه بروز باشیم.
 • احتمال مسدودی وبسایت ها همیشه هست(البته راه حل در پکیج طلایی میلیونرشو موجود است)
 • اگر یک روز فعالیت نکنید سود روز بعد را از دست خواهید داد.
 • ارتباط با مدیران سایت ها به صورت انگلیسی صورت میپذیرد.

البته معایبی که درباره ان ها صحبت کردیم قابل حل هستند و راه های زیادی وجود درند که بتوانیم تهدید های فوق را به فرصت تبدیل کنیم.به هیچ هنوان نگران نباشین.

پیشنهاد میکنم پکیج طلایی میلیونرشو را تهیه کنید و همین امروز آینده مالی خود و خانواده خود را تامین کنید

نتیجه گیری نهائی:استنباط بنده از این شغل این است که شغلی شیک کم خرج و پردرآمد است.شما میتوانید روزانه با صرف کمتر از یک ساعت به راحتی در عرض ۸ماه به درآمدی معادل ۲ هزار دلار دست پیدا کنید.فقط و فقط نیاز به اندکی توجه و علم روز دارد که در پکیج طلائی میلیونرشو به تمامی زوایای ۱۴ روش کسب درآمدی پرداخته شده است.امیدوارم مطلب فوق را کارساز دیده باشید.شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی ما به اطلاعات بیشتری در این خصوص دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا