رفتن به محتوای اصلی
طراحی وبسایت گام نخست در کسب درآمد میلیونی

طراحی وبسایت گام نخست در کسب درآمد میلیونی

گام اول در کسب درآمد از اینترنت،طراحی وبسایت است

اگر میخواهید بدانید که چگونه یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم و به کسب درآمد بپردازیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

در سال ۲۰۱۸ هستیم.عصر دیگر عصر تکنولوژی نیست.عصر ارتباطات است.عصر دیتا(داده ها) است.برای کسب درآمد نیازی نیست،میلیون ها تومان هزینه کنید تا یک کسب و کار فیزیکی مانند مغازه یا شرکت راه اندازی کنید.

شاید در سال های گذشته مثلا ۲۰ سال پیش که خبری از تکنولوژی کامپیوتر و فضای مجازی نبود تنها راه حل برای راه اندازی یک کسب و کار راه اندازی یک فروشگاه یا یک شرکت بود.

اما امروزه و با توجه به بالا بودن هزینه های راه اندازی یک فروشگاه و هزینه های جانبی تهیه مغازه تامین کالا یا خدمات آن پول برق آب  تلفن حقوق کارمند و غیره که سر به فلک میزند اصلا توجیه اقتصادی ندارد که بخواهیم به سراغ راه های کسب درآمد به صورت فیزیکی باشیم.

امروز مردم راحت طلب شده اند و این یک مزیت برای شماست.چرا که شما میتوانید با کمترین زمان و هزینه ممکن بیشترین درآمد را از یک فروشگاه آنلاین داشته باشید.شاید پیش خود بگوئید با وجود دیجی کالا نمیتوان رقابت کرد.

شاید در نگاه اول این حرف صحیح باشد اما مقداری که تحقیق کنیم میبینیم  فروشگاهی مانند بامیلو چند سال بعد از دیجی کالا کار خود را آغاز نمود.اما امروز میتوان به عنوان جدی ترین رقیب دیجی کالا نامیدش.او نا امید نبود و با تلاش فراوان در کمتر از ۲ سال خود را در سطح اول فروشگاه های آنلاین مطرح کند.

کسب درآمد

حال راه حل مقابله با فروشگاه های آنلاین قدیمی چیست؟

برای اینکه این موضوع را باز کنیم باید مثالی بزنیم.فرض کنیم در خیابان محل سکونت شما یک فست فود بزرگ وجود دارد.اغلب مردم منطقه شما از این فست فود خرید میکنند.

آیا سایر فست فود ها و ساندویچی های منطقه باید تعطیل کنند؟آیا هرکس سهم بازار خود را ندارد؟آیا کسی دلش نمیخواهد گاهی فلافل بخورد؟جواب در همین نکته نهفته است.

شاید دیجی کالا و بامیلو در عرصه فروشگاه های اینترنتی رنکینگ اول را داشته باشند.ولی هزاران هزار فروشگاه اینترنتی دیگر با عناوین و خدمات مختلف در این کشور فعالیت میکنند.همه و همه به دنبال سهم بیشتری از بازار خود هستند.البته این نکته را باید مورد توجه قرار داد که حتی دیجی کالا هم یک روز از یک جا شروع کرده است.

کسب درآمد از طراحی وبسایت چگونه است؟

در ابتدای کار باید بدانیم که طراحی وبسایت چگونه صورت میپذیرد.در فضای اینترنت مدل های بسیار زیادی از طراحی وبسایت وجود دارد اما ما در حوزه طراحی وبسایت فقط ۲ دسته طراحی وبسایت داریم.

  • طراحی وبسایت نمایشگاهی
  • طراحی وبسایت فروشگاهی

وبسایت های نمایشگاهی چگونه وبسایت هایی هستند؟

به صورت کلی به کلیه وبسایت هایی که در آن کار فروش انجام نمیشود و درگاه پرداخت ندارند وبسایت نمایشگاهی گفته میشود.در دسته وبسایت های نمایشگاهی وبسایت های شرکتی و خبری قرار  خواهند گرفت.

نمونه ای از یک وبسایت نمایشگاهی:

وبسیات شرکتی

وبسایت های فروشگاهی چگونه وبسایت هایی هستند؟

همانطور که در پاراگراف بالا توضیح دادیم وبسایت هایی که کالا یا خدماتی برای فروش دارند و این کالا و خدمات را از طریق درگاه پرداخت آنلاین به فروش میرسانند.البته در این میان وبسایت هایی وجود دارند که چند منظوره هستند و هم خاصیت فروشگاهی و هم خاصیت نمایشگاهی دارند.

یکی از ویژگی های پکیج طلایی میلیونرشو دارا بودن آموزش تخصصی طراحی وبسایت در ۳۲ قسمت به صورت ویدئویی به زبان کاملا ساده و بدون نیاز به دانش کد نویسی میباشد.

پیشنهاد میکنم مطلب مربوط به پکیج طلایی میلیونرشو را مطالعه فرمائید.

نمونه ای از وبسایت فروشگاهی:

وبسایت فروشگاهی

خب از موضوع اصلی که همان کسب درآمد از اینترنت میباشد خارج نشویم.

سوال اینجاست که ما دقیقا چه چیزی را باید بفروشیم؟

ساده است.شما در فضای اینترنت هر چیزی را میتوانید بفروشید.اما باید بدانید که نیاز روز جامعه چیست و عملاچه محصولی قابلیت فروش خوب را خواهد داشت.


شما میتوانید مطلب روش های واقعی کسب درآمد از اینترنت را مطالعه نمائید


.شما میتوانید محتوایی به صورت متن تولید کنید و آن را در فروشگاهی که برای خود طراحی کرده اید به فروش برسانید.

تولید محتوا به چه صورت باید باشد؟

تولید محتوا یکی از مهم ترین بخش های بهبود فروش شما و کسب درآمد میلیونی شما خواهد بود.باید بدانید که مردم برای محصولی هزینه میکنند که نیازهایشان را تامین کند.چرا که مطالب و محصولات مشابه فراوانی در فضای اینترنت وجود دارد که درصورت وجود محتوای مناسب میتواند فروش کالا یا محصول را تضمین کند.

در باب تولید محصول شما میتوانید محصولات صوتی و یا تصویری را با استفاده از نرم افزار های مختلفی که در فضای اینترنت موجود هستند تهیه و به عرصه فروش برسانید.اما چیزی که بسیار مهم است ساین شماست.سایت به معنی گرایش و یا هدف شماست.

چه محصولی در فضای اینترنت به فروش میرسانید.باز هم تاکید میکنم.حتما در مورد اینکه چه ساینی را انتخاب کنید تحقیق کنید.بدون تحقیق وقت خود را هدر ندهید.شما با انتخاب یک محصول مناسب میتوانید آینده مالی زندگی خود و خانواده خود را تضمین کنید.

milunersho-2-marhale-forosh

میلیونرشو چیست؟

حال اجازه دهید در مورد محصولی که خودم تولید کرده ام توضیح دهم.پکیج طلایی میلیونرشو یک محصول با محتوای ویدئویی است که به صورت تخصصی در حوزه کسب درآمد از اینترنت به زبان ساده و مطابق با تمامی رده های سنی طراحی شده است.

ما در این محصول ۱۴ روش تخصصی را که میتواند به صورت واقعی شمارا به کسب درآمد میلیونی برساند آموزش داده ایم.یکی از همین راه های طراحی وبسایت به صورت تخصصی است.این آموزش که به صورت ۹۰۰ دقیقه آموزش ویدئویی است تمامی نیاز های شمارا در جهت فرایند تبدیل شما از یک انسان معمولی به طراح حرفه ای وبسایت تامین خواهد کرد.

تضمین بازگشت سرمایه

شما بدون کوچکترین دانش تخصصی میتوانید فعالیت خود را در ۱۴ گرایش مختلف شروع کنید.ما برای این دوره آموزشی تضمین بازگشت سرمایه داریم.و درصورتی که در مدت ۶ ماه به کسب درآمد معادل ۱۰ میلیون تومان نرسیدید کل پول شمارا بدون کوچکترین هزینه ای به شما بازخواهیم گرداند.پس همین امروز پکیج طلایی میلیونرشورا تهیه کنید و یک عمر با ارامش زندگی کنید.

telegram-pic

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا