رفتن به محتوای اصلی
چرا برای یادگیری باید هزینه کنیم؟

چرا برای یادگیری باید هزینه کنیم؟

چرا برای یادگیری باید هزینه کنیم؟

چرا برای یادگیری باید هزینه کنیم؟ این سوالی است که تا الان خیلی از دوستان از من پرسیده اند. خیلی از دوستان بر این باورند که تا آموزش های رایگان در اینترنت موجود است چرا باید پول برای تهیه محصولات آموزشی بپردازیم؟

ولی یک چیز خیلی مهم این است که آیا آموزش های رایگان دارای پشتیبانی هستند؟ آیا کسی هست تا زمانی که به مشکل برخوردید کمک تان کند؟ شاید افرادی را پیدا کنید تا مشکل تان را حل کنند ولی ممکن است خیلی زمان بر باشد و به سرعت نتوانید مشکل به وجود آمده را حل کنید.
پیشنهاد میکنم مطلب مربوط به میلیونرشو را مطالعه فرمائید

از طرفی برای یادگیری هر چیزی توسط آموزش های رایگان موجود در سایت ها باید وقت و زمان زیادی صرف کنید. کسی که زمان برایش مهم است اصلا نمی تواند وقت خود را با آموزش های رایگان تلف کند و بهترین گزینه برای او این است که محصول آموزشی در آن زمینه تهیه کند تا همه چیز یک جا در اختیارش باشد. نه اینکه از این سایت به اون سایت برود برای حل مشکلش!

البته قضیه به اینجا ختم نمی شود! چیزی که خیلی خیلی مهم است پشتیبانی است که در هیچ کدام از آموزش های رایگان وجود ندارد. در واقع کسی که برای خرید یک محصول آموزشی پول پرداخت می کند نه تنها هزینه آموزش را می دهد بلکه هزینه پشتیبانی آن را نیز پرداخت می کند. پشتیبانی همیشه چیز مهمی بوده است و باید بدانید که محصول یا خدمتی بدون پشتیبانی هیچ ارزشی نخواهد داشت.

بنابراین اطمینان داشته باشید که شما هزینه آموزش ها و پشتیبانی آن را پرداخت میکنید.شما هزینه بروزرسانی آموزش هارا متقبل میشوید.تیم تجاری میلیونرشو با دارا بودن تیمی ۲۴۰ نفره کلیه مسائل و مشکلات جاری شمارا پوشش داده و به صورت شبانه روزی در خدمت شما دوستان بوده هست و خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا