رفتن به محتوای اصلی
راه های جذب پول و سرمایه بر اساس قوانین جذب

راه های جذب پول و سرمایه بر اساس قوانین جذب

آینده شما آئینه ی عملکرد امروز شماست

تا به امروز هزاران راه برای جذب پول و ثروت را مطالعه کرده اید.اما هیچکدام از این راه ها تا زمانی که نگرش شما نسبت به جذب پول و سرمایه تغییر نکند میسر نخواهد بود.شما تنها یک راه برای جذب سرمایه پیش روی خود خواهید دید و آن تنظیم نگرشتان بر روی فرکانس های جذب سرمایه است.تا بتوانید به صورت هیجان انگیزی پول و ثروت را وارد زندگی خود کنید.

هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است.ذهن یعنی همه چیز،هر آنچه که فکر کنیم همان خواهیم شد.

در کتاب های باستانی ،نظریه های اساتید و متون سنتی و مذهبی به قدرت ذهن و تفکر اشاره شده است .آیا به این فکر کرده اید که ذهن انسان میتواند زندگی و شرایط کنونی را تغییر دهد؟

 1. ذهن شما همیشه در حال تفکر و اندیشیدن است.
 2. احساس انسان ها نشات گرفته از تفکرات آن هاست.
 3. یکی از چیز هایی که باعث تغییر ارتعاشات در بدن انسان ها میشود احساسات می باشد.و شما هر حس و انرژی را که انتقال می دهید و راجع به آن فکر میکنید را چذب میکنید.

قطعا اگر انرژی ساطع شده از شمت شما مثب باشد بدیهی است که هر آنچه که به عنوان منبع انرژی جذب میکنیم مثبت خواهد بود.

قدرت جسم و روح و احساس را دست کم نگیرید.ذهن انسان ها بر اساس ارتعاشات مغزی بر روی تمامی خواسته ها متمرکز و انرژی مربوط به همان موضوع را منعکس خواهد کرد.شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که قبل از انجام کاری نسبت به آن تفکری با انرژی منفی داشته باشید.و در حین انجام آن کار مشکلاتی برای شما پیش آمده باشد که با خود بگوئید نگفتم چنین میشود؟از ابتدا نیز میدانستم این اتفاق می افتد.حال آنکه ذهن شما در انجام آن کار پالسی منفی از خود منعکس کرده است.در صورتی که با نگرشی مثبت میتوانستید علاوه بر انجام آن کار به صورت کاملا بدون مشکل،حس خوبی نیز از انجام آن کار داشته باشید.

قطعا برای شما اتفاق افتاده است که با خود گفته اید این کار جواب نمیدهد،این کالا خوب کار نمیکندفاین شخص آدم خوبی نیست.در صورتی که با نگاه مثبت اندیش و با برنامه ریزی صحیح و ایجاد پالس های مثبت مغزی میتوانید تک تک مشکلات پیش روی زندگی خود را بر روی ارتعاشات مثبت مغزی تنظیم نمائید.همیشه این مطلب را شنیده اید که اگر به دنبال سایه ی بدن خود بروید هیچگاه به آن نمیرسید و گویی سایه از شما فراریست.

نکته ای که در جذب ثروت نهفته است در همین نکته گنجانده شده.که شما پول را برای چه منظوری میخواهید؟

اگر این سوال را از هزار نفر بپرسید ۹۹ درصد از آنان میگویند برای داشتن یک زندگی بهتر.اما این زندگی بهتر چیست؟ماشین خوب؟خانه خوب؟امکان خرید بالا؟اما همه اینها میتواند کمک به رشد شما بکنند.هرگاه شما با ایده پول درآوردن کار کنید چیزی جز فرار سرمایه بدست نخواهید آورد.پرا که شما فقط و فقط به دنبال بدست آوردن پول هستید.

باید برای خود پلان و برنامه ریزی داشته باشید.به طور مثال اگر نیت به خرید خوردو دارید برای خود بنویسید.نام خودرویی که میخواهید داشته باشید.مدل سال خودرو،رنگ خودرو ،آپشن هایی که از آن انتظار دارید.مبلغ فعلی خودرو چقدر است؟شما چقدر سرمایه اولیه برای خرید خودرو دارید؟در چه زمانی میخواهید این خودرو را خریداری کنید؟چقدر زمان برای رسیدن به خودرو دارید؟ماهانه چقدر باید پول بدست آورید تا بتوانید آن خودرو را خریداری کنید و خیلی مسائل دیگر.انطور نیست که شما به راحتی و بدون داشتن سرمایه اولیه بتوانید اقدام به خرید خودرو کنید.باید برای خرید خودرو برنامه ریزی و البته ارتعاشات مغزی مثبت داشته باشید.بگذریم.به اصل مطلب که همان قوانین جذب پول و سرمایه است بپردازیم.

 • چگونه میتوانیم یکبار برای همیشه روی تفکراتمان تسلط داشته باشیم؟
 • چگونه میتوانیم فرکانس های ارتعاشات مثبت ذهنی را تنظیم کنیم؟
 • با استفاده از چه متد هایی میتوانیم به جذب ثروت و سرمایه بپردازیم ؟
 • از چه متد هایی استفاده کنیم تا پول و ثروت به صورت خودکار وارد زندگی مان شود؟
 • چگونه میتوانیم نه تنها پول بلکه هر چیزی که میخواهیم را وارد زندگی مان کنیم؟

جواب تمامی این سوالات را در این مقاله میخوانید، این مقاله یکبار برای همیشه نگرش تان را عوض میکند و طرزفکرتان را بر روی فرکانس جذب پول و دریافت آن تغییر خواهد داد. پس نه تنها آنرا بخوانید بلکه عمل کنید.

» ۵ راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب «

» راه اول: تصور کنید بیش از حد نیازتان پول دارید و در حال خرج کردن آن هستید

اگر در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال زیاد اکثر تصورات شما نیز در حال تصویر سازی عدم وجود پول است.
شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از بطن وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید.

اگر میخواهید جریان ورودی پول را به زندگیتان هموار کنید باید دقیقا برعکس عمل کنید :

 1. تصور کنید بیش از حد نیاز پول دارید
 2. تصور کنید بیش از حد نیاز پول خرج میکنید
 3. و احساس کنید؛ تمام لذتی را که داشتن پول و خرج کردن بدون هراس آن دارید را احساس کنید.

مغز شما فرق بین تخیلات و خاطرات شما را نمیداند. اکثر افراد هنگام تصویر سازی و تخیل کردن مدام از تصاویری که در حافظه شان هست استفاده میکنند ، از تجربیات گذشته شان، از احساسات فعلی شان… این غلط است.

شما باید هرآنچه را دوست دارید تصویر سازی کنید، تخیل کنید.
دنیا به آنچه که در ذهنتان تشکیل میشود پاسخ میدهد، اختلاف بین تصویر واقعی و تخیلی را نمیداند.

پس اگر تا به حال پول زیادی نداشتید از فکر کردن و تخیل کردن در مورد پول زیاد هراس نداشته باشید. از تصویرهایی که میسازید لذت ببرید.

» راه دوم:شکرگزار پولی که دارید باشید

شکرگزار پولی که در حال حاضر دارید باشید و اینکه چه نقشی در زندگی شما دارد، برای مثال :

 • غذایی که تهیه میکنید
 • نوری که پول پرداخت قبوض را دارید
 • اجاره ای که میپردازید
 • پول لباس هایی که دارید و …

قدردان چیزهایی که دارید، بودن به معنی این است که به خدا و کائنات اعلام میکنید از چیزی که دارید راضی هستید و باعث میشود ارتعاشات هماهنگ بیشتری با همان فرکانس ساطع کنید و در نتیجه تمام چیزهایی که جذب شما یا شما به آنها جذب میشوید ارتعاشاتی هماهنگ خواهند داشت : پول، سلامتی، شادی و …

» راه سوم) وانموند کنید که دریافت کردید

حتی اگر هیچ پولی ندارید، تا زمانی که قابلیت فکر کردن دارید، میتوانید ارتعاشات پول و ثروت را فعال کنید با وانمود کردن به اینکه شما تمام آنچه را تصور میکنید را دریافت میکنید. شما باید باور کنید و بعد چنان وانمود کنید گویا آنها را دریافت کردید.

 • وانمود کنید یک میلیاردر هستید، زمانی که قدم میزنید، مسواک میزنید یا حتی سیب میخورید
  (یک فرد میلیونر چطور مسواک میزند؟ راه میرود؟ میوه میخورد؟ و …)
 • وانمود کنید یک فرد میلیونر هستید و یک کارت اعتباری با ۱۰۰ میلیارد پول در آن به خرید لباس میروید.به گرانترین قیمت ترین مغازه ها بروید، زمانی را صرف دیدن لباس هایی که دوست دارید بکنید
  (اصلا به قیمتش فکر نکنید، باید وانمود کنید هرچقدر پولش باشد شما آن مقدار را دارید) حتی شده آنها را پرُو کنید.
 • وانمود کنید شما یک میلیاردر هستید، به بنگاه معاملات ماشین بروید و یک چرخی در نمایشگاه بزنید، ماشین هایی که دوست دارید بخرید را نگاه کنید، از صاحب آنجا اجازه بخواهید که بنشینید پشت فرمان ماشین، احساس کنید میتوانید آنرا بخرید

شما زمانی که وانمود میکنید به کائنات ارتعاشاتی ساطع میکنید که حاوی اطلاعاتی همچون “من لیاقت این ارتعاش را دارم…” و کائنات نیز آنرا به شما میدهد. اما هرچقدر اگر تصویر سازی کنید و بخواهید اما زمانی که از یک مغازه گران قیمت لباس فروشی عبور میکنید به خودتان ناخودآگاه بگویید “اینجا جای ما نیست…“ کائنات نیز آنرا دریافت میکند و به آن پاسخ میدهد…

 » راه چهارم:هرآنچه را که پس از بدست آوردن احساس خواهید کرد، الان احساس کنید

از خودتان بپرسید : اگر به شرایط مالی ایده آلتان دست پیدا کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ آیا احساسِ

 • آزادی
 • امنیت

یا هرچیز دیگری خواهید داشت؟

زمانی که توانستید احساسات پس از داشتن را احساس کنید، هرکاری میتوانید انجام دهید تا آن احساسات را در روز بیشتر داشته باشید. تصویر سازی کنید، به محله های ثروتمندان بروید و قدم بزنید یا هرکار دیگری.

شما باید احساسات را جدی بگیرید زیرا منبع اصلی دریافتی های زندگی تان است…

 

» راه پنجم: بازیگوش باشید

نباید در مورد پول خیلی جدی باشید و آنرا جدی بگیرید.
احساس کنید پول دوست شماست، شما را دوست دارد و شما هم او را دوست دارید. نباید در مورد پول احساس یک شی کمیاب داشته باشید.

درباره زندگی رویاییتان که سرشار از پول و ثروت است فکر کنید و آنرا در قالب یک سناریو بنویسید که یک روزتان چطور خواهد بود از صبح تا شب (حتما مکتوب کنید)

بازی های که در مورد پول است را بازی کنید (نه به صورت شرطی یا قمار بلکه منظور پول غیرواقعی مانند بازی های چند نفره مونوپلی)

بیشتر راجع کارهایی که مایلید با پول انجام دهید صحبت کنید (نه کارهایی که فکر میکنید پول ندارید برای انجام آنها اقدام کنید)

شما میتوانید میتوانید تمام کارهایی که در این مقاله گفته شد را برای بالا بردن ارتعاشات جذب پولتان انجام دهید. هدف اصلی تنظیم فرکانس بر روی دریافت پول و باز گذاشتن دریچه ورودی پول به زندگی است.

نکته قابل توجه ای که باید به آن دقت کنید : هرکاری که به نظرتان سخت است انجام ندهید… تنها کارهایی که از انجام آن لذت میبرید را انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا