رفتن به محتوای اصلی
فقط یک گام تا میلیونر شدن فاصله دارید
کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت سراب نیست آیا شما این علم را میشناسید؟

اگر در زندگی خود درآمد خوبی دارید ،اگر خانه زیبا و لوکس دارید ،اگر زمان زیادی برای خانواده خود میگذارید ،اگر دغدغه آینده مالی خود را در ذهن ندارید وقت خود را برای مطالعه این متن هدر ندهید و این صفحه را ببندید.

در غیر اینصورت فقط با صرف ۱۲ دقیقه از وقت گرانبهایتان شمارا با قهرمان زندگی خودم آشنا خواهم کرد.فقط کافیست این مطلب را تا انتها دنبال کنید و کمی فکر کنید.نگران نباشید.قطعا این مطلب که درک بهتر شما نسبت به کسب درآمد کمک شایانی خواهد کرد.در انتها هدیه ای ویژه به صورت رایگان تقدیم حضورتان خواهم کرد.

چگونه یک کسب و کار یک میلیاردی بسازیم؟

قبل از هر چیز اجازه دهید مقداری از خودم بگویم و خودم را معرفی نمایم.

من آرش رفعت هستم ۳۱ سال سن دارم و امروز لیدر تیم تجاری میلیونرشو هستم.فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر هستم و بالغ بر ۲۰ شغل را در ۱۰ سال گذشته دنبال کرده ام.با همه توانایی هایی که داشتم هیچوقت شغلی که بتوانم با آن احساس خوشحالی داشته باشم نداشته ام.

در بزرگترین شرکت های برند کار کرده ام در شرکت ال جی در هلدینگ های بزرگ تبلیغاتی ،فروش و بازایابی ،مشاغل فنی و همیشه میانگین درآمد من بین ۱ تا ۲ میلیون تومان درماه بوده است.

به چه چیزی فکر میکردم؟

همیشه به این فکر کرده ام که چرا من با این حد از توانمندی نمیتوانم مانند دوستان و آشـنایانم رشد کنــم. چرا نمیتوانم ماشینی که دوست دارم بخرم؟چرا نمیتوانم در محله ای که از کودکی آرزوی زندگی در آن را داشته ام زندگی کنم.

حتی چرا نمیتوانم لوازم شخصی مورد نیازم را به راحتی تهیه کنم.همیشه دچار مشکل بودم و با توجه به هزینه های  زندگی حتی نتوانستم دختر مورد علاقه ام را بدست آورم.بعد از این اتفاق بسیار سرخورده شده و زندگیم دچار نواسانات زیادی شد .

خودم را پیدا کردم

بعد از مدتی که توانستم خودم را آرام کنم با یکی از دوستانم به نام سعید که مدیر فروش یک شرکت معتبر بود صحبت کردم.تصمیم گرفتیم تحقیقات جدید و کاملی را در باره نحوه کسب درآمد از اینترنت انجام دهیم.بار ها و بار ها راه هایی را امتحان کردیم و شکست خوردیم.

دوره های کسب درآمد فراوانی را از ۵۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان تهیه کردیم تا شاید کورسویی از امید به رویمان باز شود.زمان زیادی را در این مدت ۲ ساله سختی کشیدیم ولی نشد که نشد.گویی که از هر مسیری میرویم مساویست با شکست.

همیشه دوست داشتم قهرمان زندگی خودم باشم و مایه افتخار خانواده.وضعیت مالی خانوادگی بدی داشتم.همیشه دوست داشتم برای مادرم که سال ها برایم سختی کشیده را خانه دار کنم.۲۸ سال بود که مستاجر بودیم و خسته از اجاره های طاغت فرسا.

سوالاتی در ذهنم پدید آمد

  • روزی به خودم گفتم:
    چرا نباید بتوانم سیستمی که واقعا جواب میدهد را پیدا کنم؟

    یعنی همه این راه های کسب درآمد دروغ است؟
    پس این همه آدم موفق که در همین راه ها وجود دارند همگی دروغ میگویند؟

روزها و شب ها  در حال کار بودم.انقدر کار میکردم که بیشتر از ۴ ساعت در شبانه روز وقت برای استراحت نداشتم.همیشه در حال جستجو کردن اطلاعات در دوست خوبم گوگل بودم.گوگل تنها دوست خوبم بود که برای همه سوالاتم پاسخی داشت.و هیچوقت دست رد به سینه ام نزد.با سرچ های فراوان و جستجوی شبانه روزی متوجه شدم که تا زمانی که واقعا اعتقاد نداشته باشی که باید رشد کنی و تا زمانی که کاری که مورد علاقه ات است را دنبال نکنی نمیتوانی در شغلی پیشرفت کنی.شروع به تحقیق در مورد قانون جذب نمودم.از خدا خواستم کمکم کند.قوانین طلایی جذب را مطالعه میکردم.غرق در مطالعه شده بودم.فقط میخواندم و برای خودم نکته برداری میکردم.تا یک روز در یکی از فوروم هایی که در آن عضو بودم با یک دوست خارجی به نام آندریاس از کشور اسپانیا صحبت کردم.قبل از ادامه باید بگویم که در فروم های خارجی فعالیت میکردم و احساس میکردم باید از خارجی ها در مورد تجربیاتشان بپرسم.هیچوقت به من کلید حل معما را نمیدادند.فقط سرفصل کارشان را برایم باز میکردند.شبی که با آندریاس آشنا شدم در فوروم اعلام کردم امشب آخرین شبی است که میخوام در حوزه کسب درآمد از اینترنت فعالیت کنم.خسته شده بودم و دیگر نمیتوانستم تحمل کنم.روزی که کار را شروع کردم ۱ میلیون تومان ذخیره داشتم و تا بهآن روز همه پس انداز خود را برای تهیه دوره ها کتاب

کسب درآمد از اینترنت

ها و مقالات و تست راه های مختلف هزینه کرده بودم.ولی آن شب شب عجیبی بود.به خودم ۲۴ ساعت وقت دادم.گفتم اگر تا ۲۴ ساعت اینده چیزی که میخواهم بدست نیاورم دیگر ادامه نمیدهم و مثل همه مردم به دنبال شغلی جدید خواهم رفت.

هدیه ای که زندگی ام را تغییر داد

در همین سرگردانی ذهنی بودم که آن مرد با یک هدیه به سراغم آمد.او به من گفت در تمام مدت اشتیاق تورا  برای کسب دانش و پیدا کردن راه کسب درآمد نظاره میکردم.و وقتی دیدم بعد از این مدت خسته و افسرده به نظر میرسی تصمیم گرفتم تا مطلبی را با تو به اشتراک بگذارم.

درست است.او به من یک الگوریتم کسب درآمد داد و به من گفت طبق این دستوالعمل بگرد و چیزی که به آن علاقه داری را انتخاب کن و در همان مسیر قدم بردار.من بدون کوچکترین وقت هدر کردنی مشغول مطالعه مطلب او شدم.

گوگل همیشه دوست خوبم بود

متن ها را در گوگل ترجمه میکردم و مطالعه میکردم.در آن کتاب چندین صفحه ای ،مطالب بسیار گرانبهایی  وجود داشت .۶ راه اساسی جهت کسب درآمد از اینترنت را در آن کتاب یاد گرفتم.به سراغ اجرای آن رفتم و موضوع را با سعید هم مطرح کردم.

شروع به راه اندازی سیستم کسب و کار خود کردم.کار بی نهایت سختی بود چون تجربه ای نداشتم.باید یک سایت راه اندازی میکردم نیاز به پول داشتم و پولی در حساب خودم نداشتم.یک دستگاه تبلت داشتم که خیلی دوستش داشتم.

به بازار رفتم و آن را فروختم و با پولش برای خودم یک دامنه(آدرس اینترنتی) و هاست(فضای میزبانی وبسایت) خریدم.شروع به طراحی وبسایت خودم کردم و بعد از ۳۵ روز توانستم اولین درآمد خودم را کسب کنم.

دلچسب ترین کسب درآمد از اینترنت در آن روزها

مبلغی معادل ۱۴۹ هزار تومان.انقدر خوشحال بودم که کل مبلغ را شیرینی خریدم و بین خانواده و همسایه ها تقسیم کردم.کارم را بیشتر و بیشتر کردم.هر روز در جهت افزایش فروش و بهتر شدن رتبه سایتم مطلب میخواندم.شاید این داستان شما را به یاد زندگی خودتان بیاندازد.خلاصه سرتان را به درد نیاورم.انقدر تحقیق کردم و تلاش کردم تا امروز به درآمدی معادل سالانه ۴۰۰میلیون 

کسب درآمد از اینترنت

تومان رسیدم.مبلغی معادل ماهانه ۳۵ میلیون تومان.در تمام این مدت به فکر راه اندازی سیستم کسب درآمد از اینترنت به صورت موازی نیز بودم.امروز با داشتن ۱۴ گرایش شغلی به صورت موازی توانستم کسب و کار ۱ میلیاردی خودم را به کمک قهرمان زندگی ام بسازم.امروز در رفاه زندگی میکنم و همه هنرجوهایم مرا استاد خود میدانند.اما من قهرمان این قصه نیستم.چیزی که مرا به اینجا رساند قهرمان زندگی من است .قهرمانی که امروز او را میلیونرشو میخوانم.میلیونرشو یک چیز کوچک نیست.میلیونرشو همه زندگی من است.تجربه ۴ سال سختی کشیدن من است.سیستمی است که همچنان بعد از دوسال که از عمرش میگذرد همچنان با همان کیفیت و تداوم تمامی نیاز های من و تیم تجاری میلیونرشو را تامین میکند.شاید برایتان سوال باشد که آن راهی که آن مرد اسپانیایی به من آموخت چه بود؟عجله نکنید در ادامه همین مطلب شمارا با آن مطلب آشنا خواهم کرد.ولی بیایید با خود سوالاتی را که همیشه در ذهنمان هست را مطرح کنیم و برایشان جوابی پیداکنیم.

کسب درآمد از اینترنت

سوالاتی مهم که باید بدانیم

۱-چرا من نمیتوانم در زندگی حقم را بگیرم و همیشه دچار مشکل هستم؟

۲- چگونه میتوانم از اینترنت کسب درآمد کنم ؟

۳-چقدر زمان میبرد تا بتوانم ماهانه ۴۰ میلیون تومان پول در بیاورم؟

۴-چقدر باید تلاش کنم تا بتوانم کسب و کار خودم را راه اندازی کنم.

۵-کارمند هستم و وقتی برای اینکار ها ندارم.چگونه برایش وقت بگذارم؟

یک کلام ختم کلام ،میلیونرشو 

خب دوستان بیایید برای سوال هایمان پاسخ پیدا کنیم..پاسخ تمامی سوال های ذهنمان فقط یک کلمه است.میلیونرشو

میلیونرشو چیست و چه ارزش افزوده ای برای من دارد؟

میلیونرشو یک برند موفق در حوزه کسب درآمد از اینترنت است که  همواره در جهت رشد و توسعه فردی و افزایش درآمد قدم برداشته است.حاصل یک کار تیمی است و در حال حاضر یازده هزار عضو فعال دارد و در این تیم یازده هزار نفره همگی فقط به یک هدف دور هم جمع شده ایم.

چگونه ساختار آینده مالی خود را تضمین کنیم؟

برای بدست آوردن درآمدی معادل ماهانه ۳۰ میلیون تومان باید چکاری انجام دهم؟

بیاید خود را در چالشی علمی قرار دهیم.چالشی که مارا مقداری به فکر فرو خواهد برد .

آیا تا به حال از خود پرسیده ایم که ما چه استعداد هایی داریم؟

آیا به این اندیشیده ایم که چرا تا به امروز از استعداد هایمان بهره ای نبرده ایم؟

استعداد هایمان را دست کم نگیریم

جواب سوال شما دقیقا در همین کلمه ی استعداد نهفته است.همه ما انسان ها استعداد هایی داریم که همیشه در خودمان سرکوب شده است.هیچوقت به این نکته فکر کرده اید که چگونه میتوانیم از استعداد های شخصی خودمان کسب درآمد کنیم؟

نگران نباشید.ما در این مطلب سعی بر این داریم تا شمارا با خودتان بیشتر آشنا کنیم.شمایی که در وجودتان چندین استعداد ناب و کشف نشده دارید.شاید به خود بگوئید من که استعدادی ندارم.

به هیچ عنوان نگران نباش دوست خوبم.حتی اگر استعداد هیچ کاری را نداشته باشی باز هم مارا دنبال کن.چرا که برای همه دوستان و همراهان این مطلب هدیه ای داریم که همه شما را شگفت زده خواهد کرد. 

دیگر کسب درآمد از اینترنت رویا نیست

کسب درآمد از اینترنت

و اما اصل مطلب که همان راه اصلی کسب درآمد از اینترنت است

به اصل مطلب برمیگردیم.ما به شما می آموزیم که چگونه استعداد های خود را به کار بگیرید و از آن کسب درآمد کنید.اما این تمام راه میلیونرشو نیست.میلیونرشو برای اولین بار در ایران بسته ای را برای همه هموطنان خود آماده کرده است که میتوان به عنوان تنها راه نجات از آن یاد کرد.

تنها راهی که در این آشفتگی بازار کار و تورم بی سابقه و رکود اقتصادی و همچنین تحریم های کمر شکن بتواند جوابگوی هزینه های زندگی شما باشد.سیستمی که بتواند شمارا فارغ از هر جنسیتی که دارید و هر جایی از این کره خاکی زندگی میکنید را تامین و آرامش را به زندگی شما برگرداند.

بی نظیر ترین در اینترنت

سیستمی با ۸۰ ساعت آموزش ویدئویی گام به گام که از اولین پله تا آخرین پله به صورت کاملا قدم به قدم بیاموزد و با پشتیبانی ۲۴ ساعته ای که تیم تجاری میلیونرشو تقدیم حضورتان خواهد کرد را به فتح قله های موفقیت برساند.حال شاید این سوال بوجود بیاید که :

سیستم طلایی میلیونرو چه مزیتی برای من دارد  و چرا باید در آن شرکت کنم؟

سوال بسیار خوبی است.میلیونرشو همیشه به آسایش و راحتی شما  اعتقاد دارد و معتقد است که شما میتوانید با کمترین هزینه و کمترین انرژی وهدر دادن زمان به درآمد های میلیونی برسید.اما دروغ را از سرفصل های کارمان حذف کرده ایم.

از جمله مزایایی که این دوره و سیستم کسب درآمدی برای شما دارد به چند نکته اشاره خواهیم کرد.

۱-دیگر نیازی به کار کردن در شرکت ها و ادارات و غیره نخواهید داشت و به راحتی در منزل میتوانید آن را دنبال کنید

۲-زمان بیشتری در اختیارتان قرار خواهد داد تا بتوانید در کنار خانواده خود به تفریح و استراحت بپردازید

۳-این سیتم شمارا به درآمدی ماهانه و قابل تامل خواهد رساند درآمدی که شما را از همه نیاز هایتان در زندگی تامین خواهد کرد.

۴-تضمین رسیدن به موفقیت در صورت شرکت در دوره طلایی میلیونرشو

۵-پشتیبانی ۲۴ ساعته و رسیدگی به کلیه مشکلات و سوالات بوجود آمده

۶-قرار گرفتن در جمع هایی که بتوانید همکاران خود را بشناسید و از تجربیاتشان بهره ببرید

و چندین مزیت دیگر که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.حال باید به چند سوال که میدانم در ذهنتان بوجود آمده پاسخ دهم.

کسب درآمد از اینترنت

پرسش های متداول

۱-آیا برای شرکت در دوره های میلیونرشو باید دانش و یا تخصص خاصی داشته باشیم؟

خیر ،شما برای حضور در دوره طلایی میلیونرشو هیچ نیازی به دانش و تخصص نخواهید داشت به این دلیل که در دوره طلایی میلیونرشو قدم به قدم و گام به گام کلیه اطلاعات از سطح مبتدی تا سطح فوق حرفه ای تدریس خواهد شد و شما به راحتی میتوانید در هر گرایشی به فعالیت خود ادامه دهید

۲-آموزش ها در دوره طلایی میلیونرشو به چه صورت است؟

تمامی آموزش های دوره طلایی میلیونرشو به صورت ویدئویی بوده و در ۱۴ سرفصل از ابتدا تا انتها به صورت پله پله و گام به گام با رعایت کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران طراحی و در جهت سهولت درک مطالب از کمترین کلمات انگلیسی استفاده شده است

۳-چه ابزاری برای شروع کار نیاز دارم؟

دوست عزیزم شما برای استارت کار خود در تیم تجاری میلیونر شو فقط و فقط یک دستگاه تلفن همراه یا یک دستگاه کامپیوتر رومیزی و یا یک لپتاب به همراه اینترنت پر سرعت نیاز دارید.هرکدام از این دستگاه ها موجود باشد قابلیت استارت کار را با آن وسیله خواهید داشت.

۴-آیا این سیستم واقعا جواب میدهد؟

بدون شک این سیستم پاسخگوی تمامی سوالات ذهنی شما در جهت کسب درآمد آسان از اینترنت خواهد بود.کافیست یکبار در اینترنت جستجو کنید.در هیچ وبسایتی آموزشی شبیه به میلیونرشو نخواهید یافت.

تا به امروز هیچ شرکتی اقدام به تولید یک آموزش ۸۰ ساعته به صورت ویدئویی نکرده است.تولید این آموزش حدودا ۴ ماه زمان برده است و برای اینکه مطالب کامل و جامع باشد و درک آن برای شما راحت تر از آب خوردن باشد به صورت ویدئویی و به زبان ساده آماده گردیده است

۵-چه تضمینی برای نتیجه این آموزش ها وجود دارد؟

تیم تجاری میلیونرشو به آموزش هایی که تهیه کرده و همچنین متد هایی که شمارا آموزش خواهد داد اطمینان کامل داشته و تضمین ۱۰۰ % میدهد که در صورتی که در دوره میلیونرشو شرکت کرده و به نتیجه مطلوب و ایده ال که آن کسب درآمد آسان است نرسیدید کل هزینه دوره را به صورت کامل عودت خواهد نمود.ما با جامع ترین سیستم به سراغ آینده مالی شما آمده ایم.با خیالی راحت در دوره شرکت کنید.

۶-آیا اشخاصی که گواهی بر صداقت میلیونرشو بدهند وجود دارند که بتوانیم بر مبنای سخن آنها تصمیم گیری کنیم؟

بله-ما در تیم تجاری میلیونرشو افراد بسیار زیادی را داریم که میتوانند گواهی بر صداقت گفتار و عملکرد تیم تجاری میلیونرشو بدهند.در ادامه شما را به شندین صحبت های چند تن از همراهان میلیونرشو جلب میکنم.

۷-آیا من که کارمند ،کارگر،بازنشسته و ….. هستم میتوانم در دوره شرکت کنم؟

شما در هر سن و سال و در هر شرایط مالی ،اقلیمی،خانوادگی،اجتماعی و اقتصادی که هستید میتوانید در دوره طلایی میلیونرشو کار خود را آغاز کنید.و از پایه تمامی آموزش های این دوره را فراگرفته و با توجه به زمان فعالیتتان به کسب درآمد های عالی بپردازید

۸-پتانسیل درآمدی این دوره به چه صورت میباشد؟

دوستان عزیزم این دوره دارای آموزش هایی بی نظیر میباشد که با توجه به وضعیت مالی خودم و خیل عظیمی از هم تیمی های عزیزم در تیم تجاری میلیونرشو ،دارای پتانسیل درآمدی معادل ماهانه ۳۰ میلیون تومان میباشد.

شاید حتی بیشتر بسته به اینکه کدام گرایش ها را انتخاب میکنیم و چقدر برای بدست آوردن تجربه وقت میگزاریم قطعا پتانسیل درآمدی ماهانه تا ۱۰۰ میلیون تومان را خواهد داشت.ولی با توجه به اینکه ما همیشه با صداقت صحبت میکنیم سعی داریم با واقعیت ها شمارا روبرو کنیم.

هاور باکس عنصر

تا کی میخوای منتظر افتادن یک چمدون پول باشی؟

هدر دادن وقت دیگه بسه.الان وقته اینه که یه تکونی به زندگیت بدی.منتظر رسیدن یه کمک از دنیای غیب نباش.همین الان پکیج طلایی میلیونرشو رو تهیه کن و رویاهاتو با دستای خودت بساز.تو استعداد داری.توانایی داری.حقته بتونی زندگیتو اونجوری که خودت دوست داری بسازی.رویاها به واقعیت میپیوندند اگر شجاعت روبرو شدن با اون هارو داشته باشی.همین الان کسب و کار ۲۰ میلیون تومنی خودتو شروع کن و اونو میلیاردیش کن.

کسب درآمد از اینترنت

ویژگی های سیستم و دوره طلایی میلیونر شو

 

۱-معرفی ۱۴ گرایش کسب درآمد از اینترنت به صورت تخصصی

۲-بررسی متد های نوین کسب درآمد از درگاه های مختلف

۳-برگزاری دوره های حضوری به صورت ۳ ماه یکبار به صورت وبینار و سمینار

۴-اعطای هدایای ویژه به نفرات برتر دوره و نفراتی که بیشترین کسب درآمد را داشته اند

۵-اعطای نمایندگی به نفرات برتر (بزودی اطلاع رسانی خواهد شد)

۶-ارتقاع رتبه شغلی و استخدام در تیم تجاری میلیونر شو برای نفرات برتر

۷-آموزش های هفتگی و ماهانه و اپدیت های رایگان برای اعضای تیم تجاری میلیونرشو

۸-تشکیل جلسات رفع اشکال توسط شخص بنده و رفع هرگونه سوالات به صورت ماهانه

۹-برگزاری دوره های کاملا رایگان برای تمامی اعضایی که در دوره طلایی شرکت کرده اند

۱۰-ساین یابی و ارائه نرم افزار مدیریت ایده کسب و کار برتر.

چرا باید برای آموزش هزینه کنیم؟

دوستان تا به اینجای کار شما با عمده فعالیت تیم تجاری میلیونرشو آشنا شدید و نکته ای که باید به آن توجه ویژه داشته باشید حضور مستمر اعضای تیم پشتیبانی در کنار شماست.شاید برای شما این سوال بوجود بیاید که چرا باید برای آموزش هایی که در اینترنت وجود دارد هزینه پرداخت کنیم؟

جواب سوال شما در این نکته نهفته است که شما  از مزیت های این دوره به صورت رایگان بهرمند خواهید شد.آیا در طول آموزش هایی که به صورت رایگان در اینترنت وجود دارد شما به مشکلی بر نخواهید خورد؟آیا کسی هست که شمارا در حل کردن موضوعات مختلف که با آن روبرو شده اید راهنمایی کند؟

آیا اگر به مشکلی به صورت لحظه ای برخورد کنید میتوانید در همان لحظه رفع مشکل کنید؟ یا باید به فوروم های مختلف مراحعه کنید و با طرح سوال در آن فوروم و انتظار برای حل مشکل خود منتظر بمانید؟

کسب درآمد از اینترنت

یک تفکر همیشگی ولی کاملا ساده


سوالی که شاید در ذهنتان مطرح باشد این است که ما فقط به پر کردن جیب خود فکر میکنیم طبیعت این نوع کسب و کار این است که ما یک تیم تجاری هستیم و برای اداره امور مجموعه خود نیازمند فروش اطلاعات خود هستیم تا بتوانیم هزینه های شرکت ،اعضای فعال و ثابت،پشتیبانی سیستم ها و غیره را تامین کنیم.

ارزش آموزش و محتوا در مقابل هزینه تهیه آن

این مطلب صحیح است که ما در ازای مبلغی بسیار کوچک آموزش هایی بسیار گرانبها را در اختیار شما قرار میدهیم و از آن سود میبریم.ولی ما به دنبال سود زیاد نیستیم.

همین که بتواند هزینه های جاری مجموعه بزرگ تجاری میلیونرشو را تامین کند و بتوانیم روز به روز کیفیت خدماتمان را به شما علاقمندان افزایش دهیم برای ما بسیار مطلوب میباشد.سود ما در گروی سود شماست.مطمئن باشید کسب درآمد از اینترنت را برای شما سهل خواهیم نمود

هدیه ای کوچک پر از عشق

برای همین موضوع و به دلیل اینکه بتوانید به تیم تجاری میلیونرشو اعتماد کنید یک هدیه ویژه برای شما دوستان عزیزم در نظر گرفته ام که شما برای بدست آوردن آن در سایت های دیگر باید مبلغی معادل ۹۸ هزار تومان را پرداخت کنید ولی ما این هدیه گرانبها را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد که بتوانید به صداقت گفتار ما ایمان بیاورید.

قسمت های تاریک ذهن شما را روشن میسازیم

ما با شعار یکبار برای همیشه از ابتدا تا به امروز سعی بر روشن ساختن قسمت های تاریک ذهن هموطنان عزیزمان نموده ایم و بر این باوریم اعتماد شما به میلیونرشو نباید یک طرفه باشد.

شما سرمایه های این مجموعه تجاری هستید و برای تمامی وقتی که برای انتخاب خود میگزارید از شما ممنونیم.در جهت سپاسگزاری از حسن اعتماد شما هدیه ای گران بها پیش کش حضور گرمتان خواهیم نمود.

لطفا جهت گرفتن هدیه بی نظیر خود اطلاعات فرم زیر را تکمیل نمائید تا لینک دانلود رایگان یک آموزش ارزشمند برایتان ایمیل گردد.

هدیه ویژه میلیونرشو برای همه اعضای تیم 

لازم به ذکر است که همه دوستانی که در دوره طلایی میلیونرشو همراه ما باشند شامل دو هدیه نفیس که شامل دو آموزش بی نظیر در حوزه کسب درآمد از اینترنت میباشد به ارزش ۲۶۰ هزار تومان میباشند.

این هدیه به تمامی دوستانی که به عضویت تیم تجاری میلیونرشو درآمده باشند اعطا میگردد.یکبار برای همیشه رویاهای خود را بسازید و یک عمر آینده مالی خود را تغییر و تضمین کنید.دوستان عزیزم در انتهای مطالب این صفحه از شما دوستان دعوت میکنم برای شرکت در دوره طلایی میلیونرشو ما را در لینک زیر دنبال نمائید.

برگشت به بالا